Květina podle horoskopu

Vyberte si tu správnou rostlinku, která nejlépe lahodí vaši duši!

Chcete vědět, jaká květina se nejlépe hodí k vašemu znamení? Když si vyberete tu správnou květinu podle hvězd, můžete být mnohem silnější a schopnější. Tak jako nemůžete nutit květiny, aby rostly rychleji, tak stejně musíte přijmout, že i vaše duše roste svým vlastním tempem. Jaká květina je tedy přesně pro vás? A v čem jste si s vaší květinou podobná?

Také vás může zajímat ...

Beran – Zimolez

K beranům patří Zimolez. Stejně jako včely nemůžou odolat nástraze zimolezu, ani lidé nemohou odolat vaší energii. Přitahujete ostatní svým osobním kouzlem a dobrým srdcem. Jste asertivní a přirození vůdci. Máte spoustu odhodlání, nebojíte se výzev a vždy se snažíte dělat to, co má smysl a nalézt řešení problému.

Býk – Mák

Pro Býka se hodí mák. Jste velmi odolní, stejně jako mák a můžete také vyvolat bouři kvůli své tvrdohlavosti. Vychutnáváte si bezpečí a pohodlí. Milujete jemné a krásné věci a rádi je sdílíte s ostatními lidmi. Máte cit pro design, dobré oko pro detaily a talent pro aranžování věcí. Milujete potěšení, rádi dáváte i přijímáte.

Blíženci – Levandule

K Blížencům pasuje levandule. Někdy vás sice rozptyluje více věcí naráz, ale stejně jako levandule šíříte krásu a vůni široko daleko. Hodně mluvíte a vaše projevy bývají dlouhé. Vždycky se zdá, že máte nějakou múzu, která vás inspiruje. Jste také úžasně produktivní, tvůrčí a máte aktivní mysl, která nezahálí.

Rak – Tulipán

Jste vnímaví a jemní, jako listy tulipánu. Máte silně vyvinutou intuici a čsto cítíte, co se v druhých lidech děje, i když oni sami o svých pocitech nemluví. Jste srdeční, soucitní a máte léčitelské schopnosti. Milujete domácí život a jste rádi obklopeni rodinou a přáteli. Ti vám taky pomáhají, abyste zůstali pevně na zemi.

Lev – Slunečnice

Lvi stejně jako slunečnice projasňují tmu. Slunečnice jsou teplé, otevřené a přirozené vůdkyně. Nikdy nepochybujete o tom, že jste dokonalou bytostí, nebojíte se výzev a víte, jak se dostat na vrchol. Máte tendenci být středem pozornosti, jako rozkvetlá slunečnice. Ostatní se na vás rádi obracejí, abyste jim poradili.

Panna – Svlačec

Lidé, kteří mají ve znamení svlačec, jsou přemýšliví. Svlačec kvete krásně tam, kde je vysazen, stejně jako Panny, které jsou rády tam, kde je čisto a uklizeno. Vše si naplánujete a teprve pak jednáte. Máte cit pro detail a umíte analyzovat situaci. Rádi pomáháte lidem a využíváte své organizační schopnosti.

Váhy – Růže

K Vahám patří Růže a to znamená, že máte schopnost vidět i skryté významy ve věcech a situacích a odhalit skutečnou pravdu. Přitahuje vás filozofie, poezie a umění. Protože dokážete vidět krásu ve všem, co je kolem vás, netolerujete nespravedlnost ani krutost. Jste nejšťastnější, když jste s přáteli a rodinou.

Štír – Chryzantéma

Máte rádi upřímnost a překvapení, jste akční a nesnášíte nudu. I když jste plní divokých emocí, umíte nepříjemné situace řešit s klidem a nadhledem. Jste velmi intuitivní a umíte pomáhat i druhým lidem kolem vás poznat jejich skryté talenty a oblasti, kde potřebují něco zlepšit, aby mohli růst.

Střelec – Narcis

Střelci mají ve svém znamení narcis. I když jste silní, jste také velmi citliví, ale tuhle citlivost moc s ostatními nesdílíte. Jste důvěryhodní a upřímní a také přirozeně moudří. Obvykle máte hodně štěstí ve všem, co děláte a do čeho se pustíte. Máte velkou představivost a každý den, který přijde, si umíte pořádně užít.

Kozoroh – Karafiát

Vy máte ve svém znamení karafiáty, takže jste zdatní, zejména pokud jde o organizaci a řád různých záležitostí. Umíte skvěle přesvědčit ostatní o svém názoru. Jste přirození vůdci a vaše odhodlanost z vás dělá silnou osobnost. Nebojíte se ani tvrdé práce a trváte na tom, aby i ostatní pracovali stejně tvrdě.

Vodnář Orchidej

Orchidej je jedinečná a zvláštní a stejně jako vodnáři. Máte silné sociální cítění a milujete tajemství. Jste zvědaví, vynalézaví a jedineční. Ostatní přitahujete svou otevřenou povahou a jiným pohledem na svět. Vždy dokončíte to, co začnete a díky tomu máte pořádek v životě. Přesně víte, odkud a kam kráčíte.

Ryby – Leknín

Ve svém znamení máte rostlinu, která na vodě žije. To zdůrazňuje vaše intuitivní schopnosti. Leknín neznamená leklý. Naopak jste vnímaví a přemýšliví. Umíte cítit energie a také pocity ostatních lidí, což může být někdy vyčerpávající. Vždy se ale dokážete dostat zpátky na zem a dosáhnout harmonie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...